Večer

Roglič razočaran, ker se moštvenim kolegom ni oddolžil z zmago
RTV Slovenija
ponedeljek, 3. junij 2024 ob 09:25
Magnus Cort Nielsen je zmagovalec razgibane 2. etape Dirke po Dofineji, ki se je v meglenem vremenu končala na vrhu prelaza la Loge. Drugo mesto je osvojil Primož Roglič, ki je drugi tudi v...

Mourinho obnorel navijače Fenerbahčeja
ponedeljek, 3. junij 2024 ob 08:41
"Ta dres je moja koža," je navdušenim navijačem Fenerbahčeja pihal na dušo Jose Mourinho, ki ga je carigrajski klub predstavil kot novega trenerja turškega velikana.

Rasistična anketa ARD-ja povzročila razburjenje v nemškem taboru
ponedeljek, 3. junij 2024 ob 08:14
Selektor nemške nogometne reprezentance Julian Nagelsmann je šokiran nad dejstvom, da je tamkajšnja javna radiotelevizija ARD udeležence ankete vprašala, ali si v nemški reprezentanci želijo...

Edmonton bi lahko prekinil 31-letno kanadsko sušo
ponedeljek, 3. junij 2024 ob 07:49
Hokejisti Edmontona so v finalu Zahodne konference z 2:1 ugnali Dallas in se z zmago v seriji s 4:2 prvič po letu 2006 uvrstili v veliki finale Lige NHL. V njem se bodo pomerili s Florido.